Aksident i rëndë në Tiranë, makina del nga rruga dhe përlaset keq me mbrojtësen anësore. Shoferi në rrezik për jetën (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:09 19-01-2017 Aksident i rëndë në Tiranë, makina del nga rruga dhe përlaset keq me mbrojtësen anësore. Shoferi në rrezik për jetën (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit e kthesës Kamzës. Drejtuesi i automjetit tip “Fiat” më targa AA 054 ID ka humbur kontrollin dhe është përplasur me mbrojtësen anësore të rrugës.

Është dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për ta nxjerrë drejtuesin nga automjeti. Tvklan disponon një video nga kjo ndërhyrje, ndërsa mësohet gjithashtu se drejtuesi është në gjendje të rëndë për jetën në spitalin ushtarak.

Nga hetimet paraprake mësohet se aksidenti ka ardhur si pasojë e shpejtësisë së lartë me të cilën po udhëtonte. Megjithatë policia po heton shkaqet e plota që sollën aksidentin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Balla: Tropojani më tha “ne s’dimë të votojmë me laps, jo më me kompjuter”. Bylykbashi i gjen direkt zgjidhje
Parashikimi i motit, sërish ulje temperaturash, rikthehen rreshjet »
Article Logic
Execution time: 0.0096619129180908
array(1) { ["section"]=> string(126) "aksident-i-rende-ne-tirane-makina-del-nga-rruga-dhe-perlaset-keq-me-mbrojtesen-anesore-shoferi-ne-rrezik-per-jeten-video-66078" }