Aksident i rëndë në Tiranë, motori përplaset me makinën (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:50 26-03-2017 Aksident i rëndë në Tiranë, motori përplaset me makinën (Foto)

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të kthesës pranë varrezave të Sharrës.

Mësohet se drejtuesi i motorit ka qenë kundravajtje në momentin kur është përplasur me një automjet tip “Ford”.

Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të rethanave të aksidentit.

swetwetwe4t4444.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasada e SHBA “përgënjeshtron” Bashën: Duam zgjedhje të lira, qeveria dhe opozita të ulen
Rrëfimi prekës i 'DJ' në Tiranë për dy vëllezërit e pastrehë dhe mesazhi i fortë që jep (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0095710754394531
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksident-i-rende-ne-tirane-motori-perplaset-me-makinen-foto-73201" }