Aksident i rëndë në Tiranë, shoferi përplas fëmijën 3 vjeç

Publikuar tek: aktualitet, më 12:31 09-07-2020 Aksident i rëndë në Tiranë, shoferi përplas fëmijën 3 vjeç Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, konkretisht në Mullet ku një shofer ka përplasur një fëmijë 3 vjeç.

Policia bën me dije se ka arrestuar shtetasin Sh. K., 27 vjeç, pasi në Mullet, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ditët e fundit aksidentet janë shtuar ndjeshëm ndërsa vazhdon të jetë shqetësuese pakujdesia e shoferëve dhe shpejtësia me të cilën udhëtojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095758438110352
array(1) { ["section"]=> string(64) "aksident-i-rende-ne-tirane-shoferi-perplas-femijen-3-vjec-213322" }