Aksident i rëndë në Tropojë: Humb jetën 9-vjeçari, 5 të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 16:25 21-07-2019 Aksident i rëndë në Tropojë: Humb jetën 9-vjeçari, 5 të plagosur Foto nga vendngjarja, aksidenti në rrugën Bajram Curri - Cerrnicë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Bajram Curri – Sopot, pranë Cërrnicës.

Raportohet se një fëmijë 9-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së dy automjeteve. Pesë persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Të plagosur kanë mbetur shtetasit me iniciale B.Ç, Z.M, A.Ç, A.Ç dhe H.L.

9-vjeçari me inicialet E.Ç u nis drejt spitalit të Bajram Currit por ka ndërruar jetë rrugës si pasojë e plagëve të rënda.

Mësohet se dy mjetet e përplasura me njëra-tjetrën janë tip “Benz” dhe “Toyota”. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

FOTO-VIDEO nga vendngjarja:

67172609_1073476499515106.jpg

hhhfg4gdfgdfhdfh.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010610818862915
array(1) { ["section"]=> string(69) "aksident-i-rende-ne-tropoje-humb-jeten-9-vjecari-5-te-plagosur-172875" }