Aksident i rëndë në Velipojë, përplasen 3 makina dhe plagosen rëndë 4 persona (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:26 03-05-2017 Aksident i rëndë në Velipojë, përplasen 3 makina dhe plagosen rëndë 4 persona (FOTO)

4 persona kanë mbetur të plagosur rëndë, pas një aksidenti automobilistik në Velipojë.

Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën siç duket edhe në këto foto të siguruara nga gazetarët e newsbomb.al.

Ngjarja ndodhi pranë qendrës së Velipojës. Për pasojë, janë plagosur rëndë 4 pasagjerët që udhëtonin në këto mjete. Ata janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Shkodrës. Shkak i aksidentit mësohet të jetë bërë humbja e kontrollit dhe shpejtësia tej normave.  

 

aksidn-2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Laboratori modern i drogës në Elbasan, gjykata liron nga burgu administratoren
Protesta masive e PD-së në zgjedhjet e Kavajës, zbulohet plani i masave të Policisë »
Article Logic
Execution time: 0.010097026824951
array(1) { ["section"]=> string(87) "aksident-i-rende-ne-velipoje-perplasen-3-makina-dhe-plagosen-rende-4-persona-foto-77328" }