Aksident i rëndë në Vlorë, ‘Benz’-i del nga rruga dhe përplas këmbësorin

Publikuar tek: aktualitet, më 15:30 07-02-2017 Aksident i rëndë në Vlorë, ‘Benz’-i del nga rruga dhe përplas këmbësorin foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Vlorë ku një mjet tip ‘Benz’ me drejtues një 26-vjeçar ka dalë nga rruga dhe ka përplasur një këmbësor.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00, në lagjen "Partizani" në rrugën drejt Spitalit ku automjeti tip ‘Benz’, me targë AA 366 KC, me drejtues shtetasin H.I., 26 vjeç, banues në Vlorë, ka aksidentuar një këmbësor, i cili për pasojë u dërgua në Spitalin Rajonal për ndihmë mjekësore.

Punohet për identifikimin e personit të dëmtuar.

Policia ka bllokuar mjetin dhe ka shoqëruar drejtuesin e tij, shtetasin H.I, për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbulimin e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donald Lu tek Ministria e Drejtësisë, takon Petrit Vasilin
Interpol Athina rikërkon arrestimin e Klement Balilit: Trafikoi 83 tonë kokainë dhe 3.8 tonë kanabis në Europë »
Article Logic
Execution time: 0.017689943313599
array(1) { ["section"]=> string(75) "aksident-i-rende-ne-vlore-benz-i-del-nga-rruga-dhe-perplas-kembesorin-68002" }