Aksident i rëndë në Vlorë-Novoselë, plagoset drejtuesi i mjetit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:02 04-12-2020 Aksident i rëndë në Vlorë-Novoselë, plagoset drejtuesi i mjetit Makina e dëmtuar nga aksidenti

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Novoselë.

Si pasojë e përplasjes së fortë ka mbetur i plagosur një person, i cili është transportuar në spital për të marrë trajtim mjekësor.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit. Dyshohet se shkak mund të jetë bërë pakujdesia e një prej shoferëve duke ndikuar edhe lagështia apo shpejtësia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Raportohen 49 raste të reja me Covid-19 në Vlorë, mes të infektuarve janë 5 mësues dhe 2 nxënës
Pjerin Ndreu humb njeriun e shtrenjtë nga COVID: Gjithë jetën më ka impresionuar me burrërinë dhe dashamirësinë, jam i pikëlluar pafund për ikjen tënde »
Article Logic
Execution time: 0.012724161148071
array(1) { ["section"]=> string(69) "aksident-i-rende-ne-vlore-novosele-plagoset-drejtuesi-i-mjetit-230192" }