Aksident i rëndë në Vlorë, përplaset Benzi me kamionionin, plagoset punëtori i mirëmbajtjes (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:12 12-04-2017 Aksident i rëndë në Vlorë, përplaset Benzi me kamionionin, plagoset punëtori i mirëmbajtjes (FOTOT)

Një punonjës i mirëmbajtjes së rrugës Ura është plagosur rëndë, pas përplasjes së një makine tip Benz me një kamion.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në një aks rrugor në Vlorë, pranë fshatit Aliko.

Punonjësi i rrugës Ura, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur ishte duke punuar kur është goditur, ndërsa është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin rajonal.

Po ashtu, nga përplasja e dy automjeteve është dëmtuar edhe një biznes në anë të rrugës.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

 

17909128_10206599413302335_448492070_n.jpg

 

17888996_10206599417382437_1143002151_n.jpg

 

17918375_10206599412262309_1723066776_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet ekspertiza: Çfarë shkaktoi vdekjen e biznesmenit nga Durrësi
Vrasja e biznesmenit në Durrës: Jurgen Kurti thirri babain e të fejuarës, si shpëtoi edhe këtë herë... (DETAJE TË FORTA) »
Article Logic
Execution time: 0.011157035827637
array(1) { ["section"]=> string(101) "aksident-i-rende-ne-vlore-perplaset-benzi-me-kamionionin-plagoset-punetori-i-mirembajtjes-fotot-74914" }