Aksident i rëndë në Zvicër, makina del nga rruga, 2 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Publikuar tek: bota, më 16:11 04-06-2019 Aksident i rëndë në Zvicër, makina del nga rruga, 2 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Një aksident i rëndë  ka ndodhur në kantonin ‘Schwyz’, në Zvicër.

Një 54-vjeçar ka humbur kontrollin e makinës dhe për pasojë ka plagosur dy persona, një fëmijë 14 vjeç dhe një burrë 45-vjeçar.

Sipas mediave vendase, të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin më të afërt.

Ndërkohë segmenti rrugor nga Arth dhe Oberarth u mbajt i bllokuar për 120 minuta. Kjo situatë shkaktoi dhe kaos në trafik si dhe irritimin e shoferëve të tjerë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013574123382568
array(1) { ["section"]=> string(88) "aksident-i-rende-ne-zvicer-makina-del-nga-rruga-2-te-plagosur-mes-tyre-nje-femije-166927" }