Aksident i rëndë/ Përplaset 'Benzi' me furgonin, 1 i vdekur 2 të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 15:46 15-05-2019 Aksident i rëndë/ Përplaset 'Benzi' me furgonin, 1 i vdekur 2 të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur sot orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur 'Gurorja e Kremenarit' ku janë përplasur automjeti tip 'Benz' me automjetin tip  furgon.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip "Benz" si edhe janë dëmtuar 2 pasagjerët në mjetin tip furgon të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe 2 të dëmtuarve si dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033898115158081
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksident-i-rende-perplaset-benzi-me-furgonin-1-i-vdekur-2-te-plagosur-164441" }