Aksident i tmerrshëm në Durrës: Makina përplas për vdekje 7 vjeçaren

Publikuar tek: aktualitet, më 20:42 09-03-2018 Aksident i tmerrshëm në Durrës: Makina përplas për vdekje 7 vjeçaren

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Rrotull në Ishëm, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 7 vjeçare.

Drejtuesi i automjetit tip ‘Benz’, Rexhep Dama 24 vjeç, ka përplasur të miturën me iniciale A.H, e cila nuk ka arritur t’u rezistojë plagëve të marra.

Policia ka mbërritur në vendngjarje duke bërë të mundur arrestumin e drejtuesit të mjetit dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministri grek: Po negociojmë Zonën Ekskluzive Ekonomike me Shqipërinë, kemi bërë proges
Skandali i lobimit të PD, Balla: Të thirret Basha në Prokurori, çështja cënon sigurinë kombëtare »
Article Logic
Execution time: 0.012917995452881
array(1) { ["section"]=> string(74) "aksident-i-tmerrshem-ne-durres-makina-perplas-per-vdekje-7-vjecaren-112756" }