Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën 5 persona

Publikuar tek: rajon, më 07:36 15-05-2019 Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën 5 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Shkup. Për pasojë kanë humbur jetën 5 persona.

 Siç raportojnë mediat vendase ngjarja ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit.

Mësohet se janë përplasur një automjet dhe një kamion, ndërsa kanë humbur jetën pesë persona.

Tre prej tyre kanë humbur jetën në vendngjarje ndërsa dy personat e tjerë kanë ndëruar jetë në klinikat e Shkupit.

auto_akisdent1557887290.jpg

auto_aksidenti1557887655.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019654989242554
array(1) { ["section"]=> string(59) "aksident-i-tmerrshem-ne-shkup-humbin-jeten-5-persona-164382" }