Aksident i tmerrshëm në Tiranë, makina përplas vogëlushen teksa hante akullore (FOTOT NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:09 05-05-2017 Aksident i tmerrshëm në Tiranë, makina përplas vogëlushen teksa hante akullore (FOTOT NGA VENDNGJARJA)

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në zonën e Bathores në Tiranë ku një makinë ka përplasur një vogëlushe emri i së cilës ende nuk bëhet me dije, raporton newsbomb.al.

Vogëlushja, e pashoqëruar nga askush, po hante një akullore dhe ka dashur të kalojë rrugën kur është përplasur nga drejtuesi i mjetit që sipas dëshmitarëve ka tentuar ta shmangë por e ka goditur dhe më pas është përplasur me pemën, raporton newsbomb.al.

Vajza ndodhet në gjendje të rëndë në spital ndërsa policia ka shoqëruar në komisariat shoferin dhe ka nisur menjëherë hetimet.

aksddd.jpg

akssssss.jpg

kssssssssssssss3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy “Gjermanët e fundit” patrullojnë në Fier (Video)
Përdhunoi dhe grabiti prostitutën rumune, arrestohet shqiptari në Itali »
Article Logic
Execution time: 0.010417938232422
array(1) { ["section"]=> string(105) "aksident-i-tmerrshem-ne-tirane-makina-perplas-vogelushen-teksa-hante-akullore-fotot-nga-vendngjarja-77609" }