Aksident masiv në autostradë, përplasen 40 makina (Foto)

Publikuar tek: bota, më 17:24 08-12-2016 Aksident masiv në autostradë, përplasen 40 makina (Foto)

Të paktën dy persona kanë vdekur e dhjetëra të tjerë janë plagosur në një aksident masiv në SHBA, ku janë përfshirë 40 automjete.

Përplasja masive e makinave ka ndodhur në shtetin e Miçiganit disa minuta më parë. Forca të shumta zjarrfikëse dhe ambulanca janë parë në vendngjarje, shkruan Newsbomb.al.

Dyshohet që shkak i aksidentit të rëndë të jetë bërë moti keq me rreshje dëbore dhe mjegulla e dendur.

Foto nga vendngjarja:

Sasdaerq3fafdgtnshot_1.jpg

asdaqfrsdfsfght_1.jpg

Screeasdaeggsgt_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059556007385254
array(1) { ["section"]=> string(59) "aksident-masiv-ne-autostrade-perplasen-40-makina-foto-62039" }