Aksident masiv në autostradë, plagosen dy persona nga karamboli i tre makinave

Publikuar tek: aktualitet, më 08:55 13-08-2019 Aksident masiv në autostradë, plagosen dy persona nga karamboli i tre makinave Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në austostradën Fier-Lushnje.

Mësohet se nga përplasja e tre makinave në vendin e quajtur "pushimi i shoferit", kanë mbetur të plagosur dy persona.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029216051101685
array(1) { ["section"]=> string(84) "aksident-masiv-ne-autostrade-plagosen-dy-persona-nga-karamboli-i-tre-makinave-175179" }