Aksident masiv në autostradën Blladre-Lezhës, njëra del nga rruga dhe përmbyset (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:20 27-10-2020 Aksident masiv në autostradën Blladre-Lezhës, njëra del nga rruga dhe përmbyset (FOTO) Foto nga vendngjarja

Një aksident i trefishtë është shënuar ditën e sotme në autostradën Blladre-Lezhë në vendin e quajtur ‘Ura e Muratit’.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë tre makina, ndërsa njëra ka përfunduar përmbysur anës rrugës.

Fatmirësisht nga askidenti nuk ka të lënduar por vetëm dëme material.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  plotë të aksidentit.

Screenshot_11.pngScreenshot_10.pngScreenshot_12.pngScreenshot_13.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Komisioni i Ligjeve rrëzon dekretin e Metës për Kodin Zgjedhor
Ndahet nga jeta USTA Adushi i Beratit, që në moshën 15-vjeçare nuk iu nda zanatit të parë »
Article Logic
Execution time: 0.013859987258911
array(1) { ["section"]=> string(90) "aksident-masiv-ne-autostraden-blladre-lezhes-njera-del-nga-rruga-dhe-permbyset-foto-225365" }