Aksident masiv në Berat, plagosen rëndë disa persona

Publikuar tek: aktualitet, më 15:15 12-02-2018 Aksident masiv në Berat, plagosen rëndë disa persona

Një aksident i rëndë automobilistik sapo ka ndodhur në Berat. 

Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 automjete, dhe raportohet për disa persona që kanë marrë plagë të rënda.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Kombinat-Uznovë, ku njëri prej automjeteve ka dalë nga rruga duke u bërë shkak i përplasjes dhe me 2 automjetet e tjera.

Ambulanca ndodhet në vendngjarje dhe ende nuk ka informacione për gjendjen shëndetësore dhe numrin e të plagosurve rëndë.

Policia dhe grupi hetimor janë duke punuar për rrethanat e ngjarjes.
Vijon…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes efektivi policisë në krye të detyrës (EMRI-SHKAKU)
ABSURDITETI që Rama do kthejë në ligj: Nëse je gay, lesbike, biseksual apo transeksual... PËRPARËSI për të marrë shtëpi »
Article Logic
Execution time: 0.0065720081329346
array(1) { ["section"]=> string(58) "aksident-masiv-ne-berat-plagosen-rende-disa-persona-110016" }