Aksident masiv në Elbasan/ Përplasen 3 makina, një person niset me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 18:16 30-08-2020 Aksident masiv në Elbasan/ Përplasen 3 makina, një person niset me urgjencë në spital Foto ilustruese

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në Labinot, Elbasan.

Bëhet me dije se tre makina janë përplasur me njëra-tjetërn. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person.

Personi në fjalë është dërguar menjëherë në spital.

Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zgjedhjet në Mal të Zi, flet kreu i Lidhjes Demokratike Shqiptare: Presim dy deputetë, Gjunakoviç pritet të ketë rënie por jo të humbasë
Kthimi i pushuesve nga zonat bregdetare, policia 'mbyt' me gjoba shoferët që nuk respektojnë rregullat e qarkullimit (VIDEO-DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.0098919868469238
array(1) { ["section"]=> string(90) "aksident-masiv-ne-elbasan-perplasen-3-makina-nje-person-niset-me-urgjence-ne-spital-218693" }