Aksident masiv në Tiranë -Durrës, përplasen 8 makina, shkak akulli në rrugë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:51 06-01-2017 Aksident masiv në Tiranë -Durrës, përplasen 8 makina, shkak akulli në rrugë

Tetë makina janë përplasur me njëra-tjetrën në autostradën Tiranë -Durrës.

Aksidenti masiv ka ndodhur pak minuta më parë dhe dyshohet që shkak të jetë bërë akulli në rrugë. Policia e Durrësit thotë se akulli në rrugë është kthyer në rrezik të lartë për shkak të mungesës së kripës.

Nga përplasja e mjeteve nuk raporothet për viktima.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Defekt në linjën e tensionit të lartë, Berisha mbetet pa drita
Dervishaj dhe Spahiu në Peshkopi: Po punojnë disa makineri, kushtet e motit të ashpra »
Article Logic
Execution time: 0.013031005859375
array(1) { ["section"]=> string(78) "aksident-masiv-ne-tirane-durres-perplasen-8-makina-shkak-akulli-ne-rruge-64791" }