Aksident masiv në Vlorë, përplasen pesë makina (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:48 19-04-2017 Aksident masiv në Vlorë, përplasen pesë makina (Foto)

Një aksident automobilistike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, në bulevardin e qytetit.

Në aksident janë përfshirë pesë mjete dhe fatmirësisht nuk ka pasur pasoja në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfiksja dhe policia rrugore. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por policia po punon për zbardhjen e dinamikës së ngjarjes.

rty4y45y45y5y.jpg

rty4r5y45y5i.jpg

6y746y45i8i.jpg

yu4y45y45y5y.jpg

er5ty45y45y45y45ui.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërron jetë në spital 16-vjeçarja nga Tirana, policia jep shkakun. Pritet ekspertiza
Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, humb jetën një person në Lezhë »
Article Logic
Execution time: 0.011128902435303
array(1) { ["section"]=> string(56) "aksident-masiv-ne-vlore-perplasen-pese-makina-foto-75752" }