Aksident me 3 të plagosur në Tiranë, dy të mitur përfundojnë me urgjencë në spital (GJENDJA SHËNDETËSORE)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:00 18-01-2021 Aksident me 3 të plagosur në Tiranë, dy të mitur përfundojnë me urgjencë në spital (GJENDJA SHËNDETËSORE) Ilustruese

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor në kryeqytet.  

Nga informacionet paraprake, ngjarja ka ndodhur në rrugën "Llambi Bonata" në Kombinat, ndërsa në aksident janë përfshirë dy automjete me 4 persona në bord, mes të cilëve dhe dy të mitur.

Të aksidentuar janë personat me iniciale A. Ç, G. H dhe me pasagjer shtetasit e mitur me iniciale M.H dhe G.H.

Si pasojë janë dëmtuar lehtë 3 shtetas, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. 

 Nga përplasja e fortë njëri prej automjeteve është përmbysur.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makina me targë shqiptare aksidentohet në Gjakovë, 2 të vdekur dhe 2 të plagosur
Yuri Kim përshëndet marrëveshjen e Shqipërisë me Greqisë: Gëzohem kur miqtë tanë punojnë së bashku për të zgjidhur problemet e përbashkëta »
Article Logic
Execution time: 0.011234998703003
array(1) { ["section"]=> string(109) "aksident-me-3-te-plagosur-ne-tirane-dy-te-mitur-perfundojne-me-urgjence-ne-spital-gjendja-shendetesore-235492" }