Aksident me dy të plagosur rëndë në Gjirokastër-Tepelenë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:26 08-02-2018 Aksident me dy të plagosur rëndë në Gjirokastër-Tepelenë

Dy automjete janë përplasur “kokë më kokë” në aksin rrugor Tepelenë-Gjirokastër.

Për pasojë e përplasjes së fortë janë plagosur dy persona, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Dy të plagosurit janë dërguar drejt spitalit të Gjirokastrës.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drejtoresha e shkollës lë mësimin dhe shkon në punën e dytë, ja çfarë pune tjetër bën
Zbardhet raporti, ku kanë përfunduar vilat, hotelet e makinat luksoze të kriminelëve »
Article Logic
Execution time: 0.010632038116455
array(1) { ["section"]=> string(63) "aksident-me-dy-te-plagosur-rende-ne-gjirokaster-tepelene-109652" }