Aksident me motorr, humb jetën 24 vjeçari shqiptar në SHBA

Publikuar tek: aktualitet, më 22:07 16-02-2020 Aksident me motorr, humb jetën 24 vjeçari shqiptar në SHBA Viktima Aleksander Veshtaj

Aleksandër Veshtaj, 24 vjeç ka humbur jetën ditën e djeshme në SHBA, pas një aksidenti me motorr.

Lajmin e ka dhënë babai i tij, Lum Veshtaj, për të birin që humbi jetën në Detroit të Michiganit.

“Përmes dhimbjes dhe pikëllimit të thellë lajmrojmë komunitetin tonë se sot 2-15-20 u nda nga jeta Aleksandër Lum Veshtaj në moshën 24-vjeçare në një aksident të rëndë", shkruan babai i viktimës.

Postimi i Lum Veshtaj:

Screenshot_5_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018598079681396
array(1) { ["section"]=> string(64) "aksident-me-motorr-humb-jeten-24-vjecari-shqiptar-ne-shba-195424" }