Aksident me një të plagosur në Golem, rëndohet trafiku

Publikuar tek: aktualitet, më 23:23 10-08-2020 Aksident me një të plagosur në Golem, rëndohet trafiku Foto ilustruese

Një tjetër aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Golem të Kavajës.

Mësohet se një makinë është përfshirë në aksident, ndërsa i plagosur ka mbetur drejtuesi.

Ai është transportuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërsa makina ka pësuar dëme të mëdha dhe pjesët janë shpërndarë përgjatë rrugës.

Për shkak të aksidentit janë krijuar edhe rradhë të gjata në rrugë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099940299987793
array(1) { ["section"]=> string(60) "aksident-me-nje-te-plagosur-ne-golem-rendohet-trafiku-216746" }