Aksident me pasojë vdekjen, mjeti i tonazhit të rëndë përplas një person

Publikuar tek: aktualitet, më 15:49 14-09-2015 Aksident me pasojë vdekjen, mjeti i tonazhit të rëndë përplas një person

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin Shkodër-Hani i Hotit mesditën e sotme.

Një mjet i tonazhit të rëndë ka përplasur një person, i cili ka gjetur vdekjen si pasojë e plagëve të marra. Nga hetimet paraprake dyshohet se ka qenë viktima ai që i ka prerë rrugën mjetin, duke sjellë më pas edhe aksidentin.

Policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve që çuan në këtë aksident.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbledhja e Jashtëzakonshme në Bruksel, cili do të jetë vendimi për Shqipërinë e Kosovën dhe ç’do bëhet me mijëra shqiptarë azilkërkues?
Alarm në Holandë, mafia shqiptare po fuqizohet, 160 të kërkuar nga Interpoli »
Article Logic
Execution time: 0.01166296005249
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksident-me-pasoje-vdekjen-mjeti-i-tonazhit-te-rende-perplas-nje-person-20748" }