AKSIDENT ME VDEKJE/ 32- vjeçari mbi Benz i merr jetën biçiklistit (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:46 20-02-2018 AKSIDENT ME VDEKJE/ 32- vjeçari mbi Benz i merr jetën biçiklistit (DETAJE) Foto ilustruese

Aksident me pasojë vdekjen në Lushnje.

Policia bën me dije se, më datë 20.02.2018, ora 11:45, në fshatin Fier i Ri, Lushnje, shtetasi Serjan Arapi, 32 vjeç, banues në Lushnje, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka përplasur shtetasin A.S, 42 vjeç, banues në Krutje, i cili ishte duke lëvizur me biçikletë.

Si pasojë e përplasjes shtetasi A.S ka ndërruar jetë. U shoqërua në Komisariatin e Policisë Lushnje shtetasi Serjan Arapi dhe po kryhen veprimet proceduriale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Bingo’ për 12 zyrtarët, qeveria e Ramës i pajis me makina luksoze të 2018-ës (SA PARA I KUSHTON SHTETIT)
DOSSIER/ Rrëfimi i ZYRTARIT të lartë të PD: Ministri i Berishës, si e mori vesh SHKARKIMIN nga televizori (SMS-ja NË MEDIA, ASNJË FJALË NË QEVERI) »
Article Logic
Execution time: 0.012564182281494
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksident-me-vdekje-32-vjecari-mbi-benz-i-merr-jeten-biciklistit-detaje-110863" }