Aksident me vdekje në Golem, furgoni përplaset me motorin

Publikuar tek: aktualitet, më 15:51 30-11-2020 Aksident me vdekje në Golem, furgoni përplaset me motorin Foto ilustruese

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është shënuar pasditen e sotme në Golem, Durrës.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një furgon dhe një motor. Si pasojë e aksidetit ka humbur jetën drejtuesi i motorit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Vijon…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sporti në zi, Covid-19 i merr jetën basketbollistit të njohur shqiptar
VIDEO/ “Ç’thua moj?!” Anëtarja e KQZ deklaron në mbledhje: “Jam në shtëpi me COVID”. Befasohet përfaqësuesi i PD-së: Ashtu kam nusen unë »
Article Logic
Execution time: 0.012550115585327
array(1) { ["section"]=> string(63) "aksident-me-vdekje-ne-golem-furgoni-perplaset-me-motorin-229660" }