Aksident me vdekje te “Vasil Shanto”, 23-vjeçari përplas me makinë një grua

Publikuar tek: aktualitet, më 08:57 24-01-2017 Aksident me vdekje te “Vasil Shanto”, 23-vjeçari përplas me makinë një grua Foto ilustruese

Aksident me pasojë vdekjen e një gruaje të moshuar ka ndodhur para pak minutash në zonën e “Vasil Shantos” në Tiranë.

Një 23 vjeçar që po drejtonte një mjet tip “Renault”, ka përplasur duke e lënë të vdekur në vend një grua 75 vjeçare. Aksidenti ka ndodhur 100 metra larg vijave të bardha dhe semaforit.

Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit Sh.S, 23 vjeç dhe ka nisur menjëherë hetimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Antidroga mësyn në shtëpinë e trafikantit në Durrës dhe kap në befasi anëtarët e tjerë të bandës. Sekuestrohen 30 kile "mall" (EMRAT e 4 të arrestuarve dhe VIDEO)
ARI I ZI/ Vjedhja e ARMO-s në emër të shtetit, ja si kanë gënjyer firmat…Pse asnjë strukturë nuk nis hetime »
Article Logic
Execution time: 0.011255025863647
array(1) { ["section"]=> string(78) "aksident-me-vdekje-te-vasil-shanto-23-vjecari-perplas-me-makine-nje-grua-66467" }