Aksident, motorri përplas kalimtarin para ambasadës amerikane

Publikuar tek: aktualitet, më 15:02 16-05-2017 Aksident, motorri përplas kalimtarin para ambasadës amerikane

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në “rrugën e Elbasanit”, në afërsi të ambasadës amerikane në Tiranë, ku një motor ka përplasur një këmbësor.

Burimet nga vendngjarja bëjnë më dije se kalimtari ishte duke kaluar rrugën në momentin që ndodhi përplasja. Nuk bëhet ende e ditur nëse shkak për aksidentin u bë shpejtësia e lartë motorrit apo një gabim i kalimtarit. Sakaq, i dëmtuari është transportuar për në spital me ambulancë dhe nuk dihet gjendja e tij shëndetsore.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Goditet një tjetër rast i kultivimit të drogës, sekuestrohen fidanë kanabisi e armë, arrestohet 20 vjeçari (EMRI dhe VIDEO)
Vdekja e 16 vjeçares në spital, Tritan Shehu del në mbrojtje të mjekëve »
Article Logic
Execution time: 0.012621164321899
array(1) { ["section"]=> string(66) "aksident-motorri-perplas-kalimtarin-para-ambasades-amerikane-78828" }