Aksident në afërsi të Livadhes, plagosen dy persona

Publikuar tek: aktualitet, më 17:56 31-07-2015 Aksident në afërsi të Livadhes, plagosen dy persona

Një aksident automoblistik ka ndodhur në afërsi të fshatit Livadhe në jug të vendit, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona të cilët janë transportuar drejt spitalit të Sarandës, ndërsa rapotohet ende gjendja e tyre shëndetësore. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e plota të aksidentit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet grupi i falsifikatorëve, merrnin porositë pas Muzeut Kombëtar për mjete identifikimi, vula e diploma
Prezantohen nënkryetarët e Bashkisë së Tiranës: Punë efiçente dhe e shpejtë për qytetarët tanë »
Article Logic
Execution time: 0.01123309135437
array(1) { ["section"]=> string(56) "aksident-ne-afersi-te-livadhes-plagosen-dy-persona-17432" }