Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplaset kamionçina me ‘Benz-in’

Publikuar tek: aktualitet, më 13:35 18-08-2019 Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplaset kamionçina me ‘Benz-in’

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Elbasan-Peqin pranë fshatit Vidhas.

 

Mësohet se është përplasur një kamioncinë me mjet tip ‘Benz’ dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023841857910156
array(1) { ["section"]=> string(70) "aksident-ne-aksin-elbasan-peqin-perplaset-kamioncina-me-benz-in-175687" }