Aksident në aksin Fushë Krujë-Milot/ Përplasen tri automjete, 3 të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 20:01 17-11-2019 Aksident në aksin Fushë Krujë-Milot/ Përplasen tri automjete, 3 të plagosur Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë Krujë-Milot.

Mësohet se janë përplasur tri automjete mes tyre.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022873878479004
array(1) { ["section"]=> string(80) "aksident-ne-aksin-fushe-kruje-milot-perplasen-tri-automjete-3-te-plagosur-186229" }