Aksident në aksin Fushë Krujë-Tiranë, një i vdekur, një i plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 10:01 11-03-2015 Aksident në aksin Fushë Krujë-Tiranë, një i vdekur, një i plagosur

Në orët e vona të natës së djeshme një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur. Ngjarja ka ndodhur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Fushë Krujë-Tiranë.

Emri i viktimës nuk bëhet ende i ditur nga policia ndërkohë që mësohet se i plagosuri është Dritan Lusha, drejtues i mjetit.

Lusha po ngiste mjetin “Citroen” me targa AA082KV kur ka humbur kontrrollin dhe dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal si pasojë e shpejtësisë tej normave të lejuara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protestë para ambasadës franceze në Itali kundër shqiptarit që shtypi 4 vetë me makinë
Mark Frroku: Rikonfirmova qëndrimin tim, nuk kam dijeni mbi pretendimet e Doshit »
Article Logic
Execution time: 0.011993885040283
array(1) { ["section"]=> string(69) "aksident-ne-aksin-fushe-kruje-tirane-nje-i-vdekur-nje-i-plagosur-5507" }