Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina përplaset me furgonin

Publikuar tek: aktualitet, më 20:46 11-11-2019 Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina përplaset me furgonin

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Bulgarec.

Mësohet se është përplasur një makinë me një mjet tip furgon.

Sakaq, raportohet se nuk ka persona të plagosur por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë policia ndodhet në vendingjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

06134a79-a4c3-4ba2-9932-30bdec29912c.jpg3b18f865-aadc-4eb6-a58a-6330a216306e.jpg23668c36-2cf2-4124-9d15-0d5b154990c6.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057709932327271
array(1) { ["section"]=> string(68) "aksident-ne-aksin-korce-pogradec-makina-perplaset-me-furgonin-185526" }