Aksident në aksin Korçë-Pogradec/ Përplasen dy makina, 5 të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 14:47 30-12-2019 Aksident në aksin Korçë-Pogradec/ Përplasen dy makina, 5 të plagosur Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Korçë-Pogradec, pranë Maliqit.

Mësohet se janë përplasur dy automjete dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona.

Sakaq, nuk dihet ende gjendja e të plagosurve, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital. 

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lirimi i anëtarit të bandës së Gaxhait, Prokuroria e Elbasanit ankimon vendimin
Meta nga Kavaja në Shtëpinë e të Moshuarve: Të rinjtë po largohen nga Atdheu por nënat dhe baballarët tanë s’duhet të ndjehen të braktisur »
Article Logic
Execution time: 0.013162136077881
array(1) { ["section"]=> string(73) "aksident-ne-aksin-korce-pogradec-perplasen-dy-makina-5-te-plagosur-190747" }