Aksident në aksin Lezhë- Fushë Krujë, përplasen 2 makina (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:08 04-01-2017 Aksident në aksin Lezhë- Fushë Krujë, përplasen 2 makina (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Lezhë- Fushë Krujë në vendin e quajtur Milot ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Nga informacionet paraprake të newsbomb.al bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, një mjet tip ‘Benz’ me targa AA 210 CI dhe një mjet tip ‘Reno’.

Nuk dihet nëse ka të lënduar si pasojë e këtij aksidenti, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

aksident_so2.jpg

aksident_so3.jpg

aksident_so4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i ftohtë, Avokati i Popullit kërkon ngritjen e vendstrehimeve për të pastrehët
Burri rreh keq bashkëshorten, policia lëshon menjëherë urdhër mbrojtje dhe arreston 36-vjeçarin (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.0098180770874023
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksident-ne-aksin-lezhe-fushe-kruje-perplasen-2-makina-foto-64555" }