Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas për vdekje këmbësorin (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:01 29-11-2020 Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas për vdekje këmbësorin (EMRI) Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit Ishull Lezhë.

Një makinë ka përplasur 60 vjeçarin Gjon Kola, i cili fatkeqësisht nuk u ka mbijetur dot plagëve të marra dhe ka humbur jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, ndërsa shoferi i mjetit është arrestuar.


Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sali Berisha 'kapet mat' afër vilës së tij tek Gjiri i Lalzit, lëviz i përhumbur dhe i vetmuar në rrugë (VIDEO)
Arqipeshkvi George Frendo shërohet nga koronavirusi: Jam ndjerë afër Jezusit, dhe afër atyre që vuajnë nga e njëjta sëmundje »
Article Logic
Execution time: 0.01072096824646
array(1) { ["section"]=> string(78) "aksident-ne-aksin-lezhe-milot-makina-perplas-per-vdekje-kembesorin-emri-229552" }