Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen 4 persona, bllokohet qarkullimi

Publikuar tek: aktualitet, më 19:59 31-10-2020 Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen 4 persona, bllokohet qarkullimi Ilustruese

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër mbrëmjen e sotme, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë njëra nga makinat ka dalë nga rruga, ndërsa të plagosur kanë mbetur 4 persona.

Policia ndodhet në vendngjarje përtë zbardhur rrethanat e plota të aksidentit, ndërkohë që të plagosurit janë dërguar drejt spitalit.

Ndërkohë si pasojë e aksidentit është bllokuar edhe qarkullimi në këtë aks.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO/ Pjesëtarë të ushtrisë së Zvicrës por nuk e harrojnë vendlindjen, ja si brohorasin djemtë shqiptarë gjatë ushtrimeve
Qëlloi me plumb në kokë vëllezërit Mahmuti dhe babain e tyre, Olsi Lekut i kërkohet profil ADN-je, dyshohet se është vrasësi i Ilir Rexhepit (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.011368989944458
array(1) { ["section"]=> string(57) "aksident-ne-aksin-lezhe-shkoder-plagosen-2-persona-225955" }