Aksident në aksin Peshkopi-Maqellarë, plagoset rëndë një person (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:40 09-07-2020 Aksident në aksin Peshkopi-Maqellarë, plagoset rëndë një person (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Peshkopi-Maqellarë.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë një makinë dhe një motor. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rëndë drejtuesi i motoçikletës Ergys Hyseni.

Menjëherë pas aksidentit i lënduari është dërguar më urgjencë në spital.

Sakaq, policia ka shkuar nmë vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Screenshot_14.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094351768493652
array(1) { ["section"]=> string(74) "aksident-ne-aksin-peshkopi-maqellare-plagoset-rende-nje-person-foto-213347" }