Aksident në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, plagosen 5 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 19:25 07-06-2015 Aksident në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, plagosen 5 persona

Një aksident automobilistik ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Librazhd-Elbasan me pasojë plagosjen e 5 personave.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit” ku janë përplasur dy mejtet me targa “AA999HD” dhe “AA109JD”. Nga 5 të plagosurit 3 janë në gjendje më të rëndë por pa rrezik për jetën. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe u ka dhënë ndihmën e parë të lënduarve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në hyrje të Velipojës, përplasen dy makina njëra përfundon në kanal
Nusja arratiset me të dashurin, nga Durrësi e gjejnë në Devoll »
Article Logic
Execution time: 0.012642860412598
array(1) { ["section"]=> string(66) "aksident-ne-aksin-rrugor-librazhd-elbasan-plagosen-5-persona-12924" }