Aksident në aksin rrugor Shkodër-Koplik, vdes në vend këmbësorja

Publikuar tek: aktualitet, më 15:39 29-01-2020 Aksident në aksin rrugor Shkodër-Koplik, vdes në vend këmbësorja Foto ilustruese

Një aksident që ka shkaktuar vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën në vend një këmbësore, pasi është përplasur nga një makinë.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i viktimës dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038170099258423
array(1) { ["section"]=> string(70) "aksident-ne-aksin-rrugor-shkoder-koplik-vdes-ne-vend-kembesorja-193504" }