Aksident në aksin Tiranë-Durrës, shkak mosrespektimi i distancës së sigurisë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:16 16-03-2015 Aksident në aksin Tiranë-Durrës, shkak mosrespektimi i distancës së sigurisë Foto nga vendngjarja publikuar nga Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Tiranë-Durrës. Mosrespektimi i distancës së sigurisë nga ana e drejtuesit të njërit prej automjeteve ka shkaktuar edhe aksidentin.

Për fat të mirë nuk ka patur asnjë të lënduar veç dëmeve materiale shkaktuar automjeteve. Policia është në vendgjarje , ka ndaluar drejtuesit e mjeteve si dhe është vënë në lëvizje për të normalizuar qarkullimin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Polici shkakton aksident te “21 dhjetori”, përplasen disa makina
Analiza vjetore, Simoni: Çështjet e trafikimit janë 5-fishuar, është rritur numri i të pandehurve femra »
Article Logic
Execution time: 0.01249885559082
array(1) { ["section"]=> string(80) "aksident-ne-aksin-tirane-durres-shkak-mosrespektimi-i-distances-se-sigurise-6014" }