Aksident në aksin Vlorë-Fier, humb jetën 31 vjeçarja, plagosen dy të tjerë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:12 21-09-2015 Aksident në aksin Vlorë-Fier, humb jetën 31 vjeçarja, plagosen dy të tjerë Foto ilustruese

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e përplasjes së dy automjeteve në aksin rrugor Vlorë-Fier.

Viktima është drejtuesja e mjetit "Peugeot" Mirjana Cani,  31 vjeç, ndërsa trupi i pajetë ndodhet ende i bllokuar në makinë. Në përplasjen fatale janë përfshirë automjete “Peugeot” me targa VL2067D dhe “Range -Rover” me targa AA066LC. Në mjetin “Range Rover” po udhëtonin dy të plagosurit të cilët janë transportuar në spital. 

Në vend kanë shkuar shërbimet e qarkullimit, shërbimi zjarrfikës dhe ekspertët pë po kryejnë veprimet hetimore në lidhje me ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dardha gati për turizmin dimëror, rruga hyrëse e fshatit në përfundim (FOTOT)
Gjykata lë në burg vëllain e kryebashkiakut të Poliçanit. Zotkaj: Drogën mund ta ketë futur kushdo »
Article Logic
Execution time: 0.013549089431763
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksident-ne-aksin-vlore-fier-humb-jeten-nje-person-plagosen-dy-te-tjere-21324" }