Aksident në autostradën Fushë Krujë-Lezhë, plagosen 3 persona (FOTO+VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:52 13-03-2017

 Tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë, pas një akasidenti automobilistik.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në fshatin Luz, në autostradën Fushë Krujë-Lezhë. Mësohet se një makinë tip Volsvagen ka hyrë gabimisht nga një rrugë dytësorë në autostradë, duke u përplasur kështu me një makinë tjetër tip Benz-Mercedez.  

Ende nuk ka të dhëna për gjendjen e të lënduarve, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Pak ditë më parë, në këtë aks rrugor u shënua një tjetër i aksident i ngjashëm, por fatmeqësisht një prej të plagosurve ndërroi jetë rrugës për në spital. 

17269968_296134450800970_1740609703_o.jpg

17269892_296132944134454_1301774935_o.jpg

17269669_296133224134426_1484970065_o.jpg

17269773_296133154134433_1550040812_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes shqiptari në Gjermani, u godit me thikë për një vend parkimi (EMRI)
Zjarri përfshin katin e parë, evakuohet i gjithë pallati »
Article Logic
Execution time: 0.011129140853882
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksident-ne-autostraden-fushe-kruje-lezhe-plagosen-3-persona-foto-video-71727" }