Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon sipër barrierave

Publikuar tek: aktualitet, më 09:25 16-03-2018 Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon sipër barrierave Foto ilustruese

Një aksident raportohet të ketë ndodhur këtë mëngjes në autostradën Tiranë-Durrës.

Makina me targa targa AA 169 IG si ka përfunduar sipër barrierave që ndajnë dy krahët e rrugës. Drejtuesi i mjetit ka marrë lëndime të lehta, asgjë serioze për shëndetin ndërsa policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë lagështia në rrugë dhe shpejtësia me të cilën udhëtonte ky mjet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lobimi rus, habit akademiku: Rama sulmon PD-në por MBRON Bashën
Reagon ashpër Manjani: LSI-Rilindje do ishte koalicion i poshtërsisë »
Article Logic
Execution time: 0.010343074798584
array(1) { ["section"]=> string(78) "aksident-ne-autostraden-tirane-durres-makina-perfundon-siper-barrierave-113439" }