Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 3 makina

Publikuar tek: aktualitet, më 16:41 07-09-2017 Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 3 makina

3 makina janë aksidentuar ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrrës.

Aksidenti ka ndodhur në fillim të mbikalimit të Kamzës por burime për neësbomb.al në vendngjarje bëjnë me dije se fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Përgjatë autostradës mësohet se trafiku është i rënduar dhe kjo mund të ketë qenë një nga arsyet e aksidentit.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë për të hedhur dritë mbi ngjajen.

24124124124.jpg

241124412412.jpg12412441241242.jpg

421421441212.jpg

124124124124_copy.jpg

234124124124_copy.jpg

 

112121212_copy.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr masiv në Patos, digjen ullishtet, në rrezik shtëpi të banuara
Rikthehen rrëbeshët e shiut, nesër këto zona të Shqipërisë të marrin masa »
Article Logic
Execution time: 0.013170957565308
array(1) { ["section"]=> string(62) "aksident-ne-autostraden-tirane-durres-perplasen-3-makina-91504" }