Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen dy autobotë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:58 04-05-2015 Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen dy autobotë

Një aksident pa pasoja në njerëz ka ndodhur pak çaste më parë në autostradën Tiranë-Durrës pranë një mbikalimi.

Në aksident janë përfshirë dy autobotë me targa të Kosovës. Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes. Autobotët mendohet se transportonin lëndë djegëse, por nga përplasja nuk raportohet të ketë rrezik për shpërthim. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta në Kukës, polici kërcënon me pistoletë qytetarët, Reagon Avokati i Popullit (Video)
Ahmetaj: Për dy muaj hiqet ekskluziviteti i “Rinasit”, së shpejti edhe 3 aeroporte të tjera »
Article Logic
Execution time: 0.013015031814575
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksident-ne-autostraden-tirane-durres-perplasen-dy-autobote-10347" }