Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, shoferi ngec brenda makinës, plagoset edhe pasagjeri

Publikuar tek: aktualitet, më 12:53 24-09-2020 Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, shoferi ngec brenda makinës, plagoset edhe pasagjeri Ng aksidenti

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës.

Një makinë është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Shoferi fillimisht ka ngecur brenda në makinë por më pas ka dalë, megjithëse me shumë lëndime.

I plagosur ka mbetur edhe pasagjeri. Si pasojë e aksidentit është shkaktuar trafik i rënduar në këtë aks.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011951923370361
array(1) { ["section"]=> string(96) "aksident-ne-autostraden-tirane-durres-shoferi-ngec-brenda-makines-plagoset-edhe-pasagjeri-221483" }