Aksident në Berat, plagoset rëndë 55 vjeçarja (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:27 16-12-2019 Aksident në Berat, plagoset rëndë 55 vjeçarja (DETAJE) Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Berat, ku si pasojë një 55 vjeçare është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Sipas informacionit të policisë, bëhet me dije se një mjet tip 'Ford' ka përplasur 55 vjeçaren e cila ndodhet në spitalin e Beratit në gjendje të rëndë shëndetësore.

Njoftimi i policisë:

'Rreth orës 18:10 në vendin e quajtur “Kombinat”, shtetasi F.H,41 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka aksidentuar këmbësoren shtatsen S.M, 55 vjeç, e cila është transportuar në Spitalin Rajonal Berat në gjendje të pastabilizuar për jetën. Grupi hetimor në vendgjarje po punon për zbardhejn e shkaqeve te aksidentit', njoftoi policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Milot, i moshuari vetëvritet me armën e gjahut
Elvis NAÇI merr inxhinieren e njohur Luljeta BOZO të inspektojë shtëpitë e dëmtuara: Paratë e donatorëve janë të shenjta për ne »
Article Logic
Execution time: 0.01328182220459
array(1) { ["section"]=> string(58) "aksident-ne-berat-plagoset-rende-55-vjecarja-detaje-189582" }