Aksident në bulevardin 'Bajram Curri', makina përplas këmbësorin dhe e bën për spital

Publikuar tek: aktualitet, më 18:38 24-09-2020 Aksident në bulevardin 'Bajram Curri', makina përplas këmbësorin dhe e bën për spital Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në bulevardin 'Bajram Curri' në kryeqytet.

Makina me drejtues 32-vjeçarin E.D., ka përplasur një këmbësor 75-vjeçar, i cili është dërguar me urgjencë në spital.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 24.09.2020, rreth orës 19:10, tek bulevardi "Bajram Curri" mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidetifikuar rreth 75 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013109922409058
array(1) { ["section"]=> string(89) "aksident-ne-bulevardin-bajram-curri-makina-perplas-kembesorin-dhe-e-ben-per-spital-221544" }